Menü Kapat

HİZMETLERİMİZ

Mecidiyeköy Şişli Televizyon Servisi Hizmetleri

PANEL TAMİRİ - PANEL DEĞİŞİMİ

Şişli mecidiyeköy tv servisi olarak ekranı kırılmış televizyonlarınızın ekran değişimini ,panel tamirini 2 iş günü içerisinde tamir edip teslim etmekteyiz.

lED BAR DEĞİŞİMİ

Şişli mecidiyeköy tv servisi hizmeti sağlamakta olan firmamız , tüm marka televizyonlarınızın led bar tamiri ve led bar değişimi yapmaktadır.Ürün parça değişim garantisi 1 yıl verilmektedir.Hızlı ve kaliteli servis anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

UYDU KURULUMU - UYDU SERVİSİ

Tüm marka uydularınızın ve çanak antenlerinizin kurulumu ve montajını deneyimli ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.Şişli uydu servisi olarak uydu kurulumunuzu kısa sürede yapmaktayız.

TV KURULUMU - TV MONTAJI

Televizyonlarınızın kurulumu ve montajında sıkıntı yaşıyorsanız mobil ekibimizle kısa süre içerisinde servis hizmetini gerçekleştiriyoruz.

 

SES KART - ANA KART TAMİRİ

Televizyonlarınızdan ses gelmiyorsa ve hiç açılmıyorsa televizyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.Birinci kalite ürünlerimizle ses kartı ve anakart,ticon kart değişimi yaparak 1 yıl garanti veriyoruz.

GÜVENLİK KAmera SİSTEMLERİ KURULUMU

Evinizde , iş yerinizde  gözünüz arkada kalmasın güvenlik kamerası sistemleriyle şişli bölgesinde hizmet vermekteyiz.Bizi arayın teklif alın!

Servis Ara