Menü Kapat

TV MARKA

Şişli Mecidiyeköy Tv Servis
Markaları

MECİDİYEKÖY TV SERVİSİ

SAMSUNG TV TAMİRİ

Samsung tv şişli mecidiyeköy servisi olarak tüm samsung tv modellerini tamir ediyor ve müşterilerimize hizmet veriyoruz.Samsung tv servisi olarak , 1 yıl parça değişim garantisiyle %100 çözüm sunuyoruz.

LG TV TAMİRİ

Lg tv şişli mecidiyeköy tv servisi hizmeti gerçekleştiren firmamız uzun yıllar müşterilerine hizmet vermektedir.Sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle müşterilerimizin sorunlarını çözmekteyiz. Lg tv servisi olarak tüm modellerinin panel tamiri ,panel değişimi yapılmaktadır.

PANASONİC TV TAMİRİ

Panasonic tv servisi olarak müşterilerimizin sorunlarıyla yakından ilgilenmekteyiz.Şişli mecidiyeköy tv servisi hizmeti verirken bünyemizde tüm marka televizyonlarımızın tamir işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerimizin zaman kazanmasını sağlamaktayız.Tv tamiri yaparak müşterilerimizin değerli zamanını harcamıyoruz.

SHARP TV TAMİRİ

Sharp tv şişli mecidiyeköy servisi olarak müşterilemize sharp tv tamir hizmeti vermekteyiz.Sharp tv kullanıcı hatalarıyle çok sık karşılaşmaktayız.Teknik donanım ve ekipmanlarımızla müşterilerimize 1 yıl garantili işlem yapmaktayız.

VESTEL TV TAMİRİ

Vestel marka televizyonlarınızın tüm modellerini şişli televizyon servisi olarak tamir edebilmekteyiz.Mecidiyeköy tv servisi olarak sizlere vestel tv tamiri hizmeti vermekteyiz.Vestel televizyonlarınızın ekranı kırıldıysa 2 iş günü içerisinde panel değişimi yapmaktayız.

BEKO TV TAMİRİ

Beko bir dünya markası olma yolunda uzunca bir süre yol almış ve başararak milli gururumuz olmuştur.Biz şişli televizyon servisi olarak beko marka televizyonlarınızın tamirini deneyimli ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.1 yıl ürün parça değişim garantisi vermekteyiz.

ARÇELİK TV TAMİRİ

Arçelik yerli televizyon üretimi yapmakta ve yatırımlarına devam etmektedir.Birçok hataya bağlı olarak arçelik televizyonlarınız bozulmuş olabilir.Şişli mecidiyeköy televizyon servisi olarak arçelik marka televizyonlarınızın tamirini yapmaktayız.

TOSHİBA TV TAMİRİ

Toshiba televizyonlarının kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.Servis hizmeti konusunda müşterilerin mağdur olmaması için şişli mecidiyeköy tv servisi sizlere hızlı çözüm ve tamir sunmaktadır.

SONY TV TAMİRİ

Sony marka televizyonlarınız arıza mı yaptı ? hiç panik yapmayın..Sony televizyonlarınızı evden teslim alarak 2 iş günü içerisinde tamir ediyor ve teslim ediyoruz. Sony marka televizyonlarınızın panel tamiri , led tamiri vb . işlemleri deneyimli ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

SUNNY TV TAMİRİ

Şişli tv servisi olarak sunny televizyonlarınızın bütün tamir işlemleriniz teknik bilgi ve ekipmanlarımızla kısa sürede tamir etmekteyiz.Birinci kalite ürün parçası kullanmakta sizlere hizmet vermekteyiz.

Servis Ara