Menü Kapat

UYDU MARKA

Şişli Mecidiyeköy uydu servisi
uydu kurulumu

Uydu kurulumu yapılan markalar

REDLİNE UYDU SERVİSİ

Şişli meciddiyeköy tv servisi olarak redline uydu servisi ve redline uydu kurulumu işlemleri gerçekleştirmekteyiz.Redline şişli uydu servisi 1 yıl garantili ürün satışı yapmaktayız.

NEXTSTAR UYDU SERVİSİ

Şişli mecidiyeköy nextstar uydu servisi olarka uydu kurulumu ve uydu servisi hizmetini uzman çalışan kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.Nextstar çanak anten tamiri ve kurulumu yapmakta olan firmamız müşterilerine 1 yıl garanti vermektedir.

DİGİLİNE UYDU SERVİSİ

Şişli digiline uydu servisi olarak müşterilerimizin uydu kurulumunu , çanak anten tamirini , çanak anten servisini gerçekleştirmekteyiz.Ayrıca firmamız digiline uydu servisi çanak anten ayarı yapmaktadır.

GOLDMASTER UYDU SERVİSİ

Şişli goldmaster uydu servisi olarak goldmaster uydu kurulumu ve goldmaster çanak anten servisi hizmeti gerçekleştirmekteyiz.Ürünlerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

MİCROSTAR UYDU SERVİSİ

Şişli mecidiyeköy microstar uydu servisi olarak müşterilerimize uydu kurulumu ve uydu servisi hizmeti vermekteyiz.Microstar uydu servisi olarak uydu ayarlarınızı ve çanak anten tamirini yapmaktayız.

TÜRKSAT UYDU SERVİSİ

Şişli türksat uydu servisi olarak evinizde bulunan ürksat uydunuzun kurulumunu ve çanak anten tamirinizi yapmaktayız.Mecidiyeköy uydu servisi olarak türksat uydu ayarlarınızı yapmaktayız. 

DİGİTÜRK UYDU SERVİSİ

Şişli digitürk uydu servisi olarak müşterilermizin digitürk çanak anten tamirini ve uydu ayarlarını yapmaktayız.Müşterilerimizin digitürk uydu ayarlarını güncellemekteyiz.

DSMART UYDU SERVİSİ

Şişli mecidiyeköy dsmart uydu servisi olarak firmamız müşterilerimize dsmart uydu kurulumu ve çanak anten servisi hizmeti vermektedir.Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda şişli uydu servisi olarak uydu tamiri ,uydu cihaz satışı yapmaktayız.

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Binanızda ortak uydu santrali kurmak istiyorsanız yada merkezi uydu santralinizde arıza oluştuysa firmamızı arayarak kısa sürede sorunlarınıza çözüm sunuyoruz.Şişli mecidiyeköy merkezi uydu sistemleriyle müşterilerimize kolaylık sunmaktayız.

İP TV

İp tv nedir ? İp tv televizyonlarınızdan internete bağlanarak izlediğiniz sistemdir.İp tv son derece yaygın olarak kullanılmaktadır.İp tv uyumlu uydu cihazlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Şişli mecidiyeköy güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumu  ve servis hizmetini sağlamaktayız.Güvenli kamerası arızalarıyla sık sık karşılaşmaktayız.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işyerilerine ,evlerine güvenlik kamerası kurulumu hizmeti veriyoruz.Farklı güvenlik kamerası modelleriyle müşterilerimize çözüm sunmaktayız.Sizin güvenliğiniz firmamız için öncelikleri arasındadır.Güvenlik kamera sistemleri 2 yıl garanti kapsamındadır.

Servis Ara